Súd o poručníctvo už dnes!

31. července 2008 v 11:57 | luki |  Nowinky
podobný článok som tu daval včera ale tento je z LB.net
Soudní slyšení o dočasném poručnictví Jamieho nad Britney Spears se bude konat ve čtvrtek (zítra) v Los Angeles u nejvyššího soudu. Ten by měl rozhodnout, zda bude popová hvězda stále právně v péči svého otce a advokáta.


Soudce v únoru rozhodl, že Britneynin otec Jamie se stane dočasně jejím právním poručníkem. Jamie měl povoleno disponovat s penězi, rozhodovat o finaních pod zpěvaččiným jménem.

Kromě toho byla také podána žádost pro Samu Lutfimu, jenž nařizuje zákaz stýkání s Britney Spears.

Právníci se po zasedání kvůli poručnictví u soudu sejdou ve čtvrtek ráno. Bylo jasné, že Britney se jednání také zúčastní.

V úterý řekl zdroj webu X17, že dočasné poručnictví pravděpodobně v úterý skončí. Ale po nedávném ukončeném soudu o opatrovnictví s Kevinem Federlinem je jasné, že Jamie sehrál v nynějším životě Britney velkou roli.

Odpolední zasedání se taky bude zabývat tím, zda dočasné zadržení proti Lutfimu bude trvalé a nebude se tak i nadále moci s Britney stýkat.

Podle informací pořadu E! se Britney se Samem nemohla navštívit od 1. února, a u soudu se bude bojovat, aby tenhle zákaz byl trvalý.

"Sam s tímhle nebude souhlasit," řekl zdroj z jeho blízkosti (Sama).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

ZMENIT DIZAJN?

ANO
NIE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama