Britney je nadšená z práce s Madonnou

9. července 2008 v 19:46 | luki
Princezna a královna popu se už brzy dají opět dohromady. Britney chce bojovat a chce se opět stát popových idolem, pomoct ji k tomu má Madonna.
Popové ikony spolu budou spolupracovat na krátkém filmovém úseky, který bude promítán na obrovské obrazovce v průběhu turné Madonny - "Sticky & Sweet". "Britney je z této spolupráce opravdu nadšená, ale už trošku vyzrálejší formou," říká zdroj, který byl Britney poblíž celou tu dlouhou dobu jenž byla plná krachů ale i vzestupů. "Poslední rok byl pro ní opravdu dlouhá cesta."

Zdroj říká, že u Britney, která podnikávala noční cesty, zúčastňovala se večírků, je cítit velký pokrok. "Usadila se a je plná života, ale už ne dětinská," říká kamarád. Pod vedením svého otce Jamieho získala Britney opětm ožnost vídat své syny a dokonce si je nechávat u sebe v domě i přes noc, také se opět spolčila se svým bývalým manažerem Larrym Rudolphem.

"Práce s Madonnou je pro ní naprostý sen a myslím, že určitě cítí, že si to zasloužila," říká kamarád. "Je zdvořilá, ale je také plná svých představ o práci."

"Kamarád" také tvrdí, že Britney také získala něco, na co se chce zaměřit a to jak mentálně, tak profesionálně. "Myslím, že mnohl lidí nemá ponětí, že Britney si je plně vědoma toho, co se děje. Je možné ne vždy byla, ale teď určitě. "A také do budoucnosti počítá s další spoluprací se svým otcem a manažerem"
Zdroj: LB.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ake vlasy pristanú Britney najviac??

Blond 81% (102)
červene 4% (5)
Hnedé 4% (5)
čierne 4% (5)
Parochňa 7.1% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama