Britney bude mumifikována! :P

10. července 2008 v 10:00 | luki
Objevilo se více informací o tom, co by měla Britney Spears a Madonna přesně natáčet pro Madonnino turné "Sticky & Sweet". Eonline.com popsalo jednu ze dvou scén: "Britney, částečně zakrytá šedou mikinou, vchází do výtahu. Výtah se rozjede a Britney začíná být nervózní a úzkostlivá. Hvězda začíná nervózně chodit tam a zpět. Následuje bouchání rukama do zdí. Do jedné z kamer začne křičet. Pak začne lézt po stěně, vymrští se ji kapuce a do další kamery říká: "It's Britney, bitch."


Ale podle The Sun, kteří jako první informovali o natáčení videa pro turné Madonny, bude existovat ještě jedna scéna, kde se Britney objeví.

Britney a Madonna vystoupí s mixem písniček "Beat Goes On" a "Piece Of Me", zatímco jsou oběma "rozbalovány" jejich kostýmy, které lze popsat jedině jako mumie. Popové duo prý bude "zabalené" v obvazech, jenž budou postupně rozmotávat tanečníci.

Bude to typická Madonna, nejspíše to ale bude nejpodivnější vystoupení, co kdy udělala. Nechali naprosto vše na své fantazii a bude to velmi kontroverzní. Britney a Madonna se doslova rozbalí z mumií a budou téměř nahé, kromě otrockých kožených kalhot a vysokých bot po kolena. Po té budou společně tancovat a dotýkat se navzájem svýma rukama a těly. Bude to ještě veliká rozepře, jestli budou sexy, šokující nebo obojí.
Zdroj: LB.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ake vlasy pristanú Britney najviac??

Blond 81% (102)
červene 4% (5)
Hnedé 4% (5)
čierne 4% (5)
Parochňa 7.1% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama